Як дістатися

ЛОКАЦІЯ СТАРТОВОГО ТАБОРУ

Стартовий табір знаходиться в селищі Лебедівка на території санаторію "Молдова" (45.826313, 30.148828

ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ

Добирання на власному авто

Якщо Ви прямуєте на місце старту своїм авто, то рекомендуємо слідувати від Одеси до Лебедівки наступним маршрутом: https://goo.gl/maps/nipZAQzRKv2T4pYM9

Місцями дорога не найкраща, але на всіх ділянках без проблем можна їхати зі швидкістю не менше 60 кілометрів на годину. Авто рекомендуємо залишати на вулиці Дачній в Лебедівці. Проїзд від повороту з вулиці Дачної на вулицю Центральну до санаторію Молдова в день змагань буде перекрито.

Автобусне сполучення з Одеси

Всі автобуси з Одеси до Лебедівки починають ходити лише з 1 червня, але в травні можна дістатися автобусом з Одеси до сусіднього селища Базарьянка, що знаходиться в 5 кілометрах від Лебедівки. Якщо в автобусі є декілька людей, що прямують до Лебедівки, то за додаткову плату можна домовитися з водієм про цей додатковий відрізок шляху. В іншому випадку Ви можете домовитися зі своїм готелем/садибою про таксі від Базар'янки до Лебедівки.

До Базар'янки з Одеси в травні можна дістатися наступними автобусами (розклад не відрізняється в робочі чи вихідні дні):

- Автобус Одеса - Татарбунари о 08:50 від Автовокзалу Привоз (https://goo.gl/maps/5SdeDtRZvrpgkDGV6);

- Автобус Одеса - Жовтий Яр о 14:30 від Автостанції Привокзальна (https://goo.gl/maps/79GWLsgfW8PN7Lbt9).

Організований трансфер Одеса (залізничний вокзал) - стартове містечко в селищі Лебедівка із поверненням назад після забігу 

Час відправлення від залізничного вокзалу в місті Одеса - 09:55.

Орієнтовний час прибуття в стартовий табір - 12:55.

Відправлення назад - по мірі наповнення, але перший автобус не раніше 17:30.

Час відправлення останнього автобусу - 22:00 (в разі якщо учасник не вкладається в ліміт забігу і не встигає на відправлення останнього автобусу, вартість проїзду не компенсовується).

Вартість проїзду в обидві сторони - буде уточнено 01.04.22 (замовлення трансферу лише в один бік не передбачено і вартість в один бік така сама).

Реєстрація на трансфер буде відкрита 01.04.22.