Проживання

Проживання в Лебедівці

Розміщення на базі "Молдова", де знаходиться стартовий табір Burning Heads

База "Молдова" (45.826313, 30.148828) є старою радянською базою з найпростішими умовами але й відповідними бюджетними цінами. Для бронювання проживання на базі можна зв'язуватися з директором Валентиною Констянтинівною за номером +380967638122. Якщо Ви матимете проблеми із поселенням у Лебедівці, то Валентина Констянтинівна люб'язно готова скоординувати і порадити варіанти житла відповідно до Ваших потреб.

Розміщення з наметами

Наразі адміністрація Національного природного парку "Тузлівські лимани" закінчує переговори з підприємцями щодо обладнання повноцінного кемпінгу в лісі біля Лебедівки. Поки що ми не маємо гарантій, що кемпінг запрацює до 15 травня, але в разі підтвердження цієї інформації ми одразу повідомимо цю новину.

Базові варіанти розміщення (середнього класу)

Перелік готелів Лебедівки з контактами безпосередньо господарів (без посередників) найліпше дивитися на сайті. Зауважте що більшість гостьових будинків та баз починають працювати в Лебедівці з 1 червня, тому не всі зможуть Вас прийняти. В період проведення змагання точно будуть готові приймати гостей наступні бази:

Варіанти розміщення високого класу

В Лебедівці ми можемо рекомендувати лише два готелі високого гатунку: