Культовий Холодний Яр - місце, що просочене історією та героїчними вчинками. Реліктові лісові масиви, що зберігають в собі залишки багатьох культур, починаючи від трипільців. Скіфські кургани та древні городища. Підземні церкви та печери. Місце, де спалахнула Коліївщина та гордо існувала Холодноярська республіка. Ці місця наповнені якоюсь невидимою Силою, яку можна відчути лише побувавши тут!

Дата та місце забігу - 19 листопада 2022 року, Черкащина, Холодний яр зі стартом в селі Мельники Чигиринського району (зверніть увагу, що в Черкаській області два села з назвою Мельники і по замовченню пошук в Google видає інші Мельники, ніж ті що нам потрібні).

Увага! В зв'язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією організатори окрім основного сценарію проведення заходу закладають альтернативні сценарії, які можуть вступити в силу ближче до дати проведення змагань (роздільні старти, старти в довільно вибраний учасником час і т.д.). Альтернативні сценарії можуть передбачати також проведення старту в 2 дні, тому при плануванні своєї участі ми рекомендуємо розраховувати на найпізніший можливий від'їзд з регіону змагань ввечері 20 лютого 2022 року. За будь-яких обставин учасники з найбільшим рейтингом ITRA, що претендують на призові позиції стартуватимуть одночасно і матимуть очне протистояння. Відповідно до останніх практик найбільш вірогідно, що участь в змаганнях буде можлива лише за наявності у спортсменів одного із зазначених документів:
- "жовтий" чи "зелений" COVID-сертифікат;
- іноземний COVID-сертифікат;
- документ про отримання однієї дози вакцини - форма 063-О;
- міжнародне свідоцтво про вакцинацію;
- негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19 - чинний 72 години.  

Ми приготували дистанції на будь-який смак:

Wet Hills Short. Пробуєш себе в трейлах чи хочеш спробувати для себе "холодний" біг на межі осені та зими. Хороша пробіжка з численними підйомами та спусками і гарними краєвидами.

Wet Hills Medium. Трек для тих, хто ще не готовий до випробування повною дистанцією, а маленької дистанції вже замало.

Wet Hills. Купа швидкісних ділянок, що перемежовуються численними підйомами та спусками, глибокі урвища та численні незабутні панорами.